BEZPLATNÁ INZERCE

Stránky FARMY.CZ, (a také www.zemedelskepozemky.cz, www.lesnipozemky.cz) Vám nabízejí tyto možnosti inzerce ZDARMA a bez jakékoliv registrace.

PRO KOHO JE INZERCE URČENA?

Bezplatná inzerce je určena zejména pro "původní" vlastníky nemovitostí drobnějšího rozsahu. Inzerovat zde mohou vlastníci a v omezeném rozsahu realitní kanceláře zastupující vlastníky na základě zprostředkovatelské smlouvy. Kanceláře a zprostředkovatelé jsou povinni ve formuláři označit, že se jedná o nabídku RK.

Inzerce není určena pro inzerci nemovitostí pořízených za účelem investice a jejich následného prodeje - těmto vlastníkům nabízíme standardní realitní služby naší kanceláře.

CO JE MOŽNÉ INZEROVAT?

je možné inzerovat nabídky nemovitostí hospodářského charakteru:

 • zemědělské pozemky - orná půda, pastviny, louky,
 • statky, farmy, původní vesnická stavení - vše nejlépe s větší výměrou pozemků a zachovalým hospodářským charakterem nemovitosti,
 • hospodářské (zemědělské) areály,
 • rybníky,
 • lesy a lesní pozemky.

Inzerce NENÍ určena pro nabídky:

 • stavebních pozemků,
 • pozemků doposud zemědělských, ale nabízených za cenu pozemků stavebních,
 • rekreačních objektů a objektů pro trvalé bydlení - s výjimkou objektů se zachovalým původním hospodářským charakterem,
 • pro inzerci jiného charakteru,
 • FIKTIVNÍCH nabídek, jejichž smyslem je vyhledání poptávajících.

Provozovatel je oprávnen zamítnout, omezit nebo požadovat zpoplatnění nabídek následujícího charakteru:

 • prodej pozemků koupených od PF ČR, koupených v exekuci,
 • prodej "investičních" nemovitostí - tj. nemovitostí pořízených vlastníkem za účelem investice a jejich následného prodeje, a to i pokud jsou nabízeny prostřednictvím RK,
 • nabídky od inzerentů, nebo jim zpříznených osob, kteří porušují pravidla inzerce.

V těle inzerátu není možné uvádět emailové adresy, telefony, či odkazy na jiné webové stránky. Pro uvedení kontaktů je nutné použít k tomu určené položky formuláře.

Za účelem kontroly dodržování podmínek inzerce může provozovatel požádát inzerenta o zaslání konkrétních nabízených parcel a platnost nabídky ověřit.

Provozovatel si vyhrazuje právo nezveřejnit nabídky, které dle jeho uvážení neodpovídají zaměření serveru, nebo nabídky, které mohou poškodit vlastní realitní činnost provozovatele.

JAK VLOŽIT INZERÁT ZDARMA?

v levém menu na stránkách www.farmy.cz - "Vložit nabídku", nebo přímo ZDE.

KDY a KDE JE INZERÁT ZOBRAZEN?

Inzeráty jsou zobrazeny na serveru www.farmy.cz a také automaticky na serveru www.zemedelskepozemky.cz a www.lesnipozemky.cz (platí o inzerátech odpovídajících zaměření těcho serverů). Není tedy nutné vkládat inzerát na všechny servery, ale stačí pouze na jeden vybraný.

Nabídka vložená do bezplatné inzerce je zveřejněna po autorizaci provozovatelem (obvykle do 2 pracovních dnů po vložení inzerátu) na dobu dobu určenou inzerentem (2-12 měsíců). Po vypršení této doby je inzerentovi zaslána informace o ukončení prezentace nabídky s možností prodloužení na další období.

JAKÁ JE CENA?

Tato inzerce je naprosto ZDARMA, bez jakýchkoliv skrytých nákladů nebo reklamy u Vašich nabídek.


PLACENÁ INZERCE

Naše stránky nejsou prioritně určeny pro placenou inzerci, přesto je možné sjednat i formu placené a zvýhodněné inzerce.

Placené nabídka je zveřejněna mezi exkluzivními nabídkami na hlavní stránce, z toho minimálně 1 měsíc mezi "topovanými" inzeráty. Dále je nabídka zveřejněna dle zaměření i na ZEMEDELSKEOBJEKTY.cz a EQUIREALITY.cz. Informace o nabídce je také zaslána na investory z naší databáze. Návštěvnost takto inzerovaných nabídek a pravděpodobnost jejich prodeje je pak výrazně vyšší než u bezplatné inzerce.

Cena za zveřejnění inzerátu je jednorázová - obvykle od 10.000,- Kč (od 3 měsíců inzerce).

Zveřejnění nabídky nelze nárokovat - záleží např. na inzerované nemovitosti, na volných pozicích na našich stránkách, atd. Možnost inzerce je nutné dohodnout s provozovatelem (kontakty).

Mapa stránek
TOPlist TOPlist TOPlist TOPlist TOPlist TOPlist