Chcete VÍCE INFORMACÍ O CENĚ PŮDY ?

Na našich stránkách naleznete množství informací o ceně půdy. Co hledáte?

Chcete PRODAT ?

Prodej nemovitosti je pro většinu vlastníků zásadním krokem. Pro případ prodeje nabízíme několik doporučení, které mají jeden společený cíl: "Nalézt nejvhodnějšího zájemce a realizovat prodej nemovitosti bez jakýchkoliv problémů a za maximální cenu". Pro dosažení takový úspěšný prodej je důležité zejména:

1) DOSTATEK ČASU - prodej ve spěchu se téměř vždy odrazí v nižší prodejní ceně. Optimální doba při prodeji zemědělských pozemků je 2 - 3 měsíců, u rozsáhlejších nemovitostí včetně budov pak obvykle 6-12 měsíců.

2) POŽADOVANÁ CENA - vlastníci nemají často reálnou představu o tržní ceně jejich nemovitostí a prodej pak může být realizován za nevýhodných podmínek pro vlastníka. Toto je téměř vždy, když vlastníci přistoupí na nabídku od přího zájemce bez prověření tržní ceny.

3) PROFESIONÁLNÍ PREZENTACE - účelem prezentace nabídky je především informovat o nabídce nemovitosti MAXIMÁLNÍ množství potenciálních zájemců. Důležité je také informování správného okruhu zájemců (možných kupujících) z databáze realitní kanceláře. Informujte se zda zvolená realitní kancelář dostatečným způsobem prezentuje Vaše nemovitosti.

4) SPOLUPRÁCE S KVALITNÍ REALITNÍ KANCELÁŘÍ - profesionální realitní kancelář může ušetřit řadu starostí - dokáže zajistit kvalitní prezentaci nabízených nemovitostí, obstarat jednání se zájemci a samozřejmě poskytnout i potřebný právní servis.

Jak vybrat vhodnou realitní kancelář?

Pro podrobnější informace doporučujeme podrobné články z tisku o výběru vhodné realitní kanceláře např. ze serveru idnes.cz, nebo penize.cz. Z uvedených rad vybíráme ty nejdůležitější:

  • nejlepší je doporučení od známých,
  • ptejte se na reference a realizované prodeje obdobných nemovitostí, (zde jsou ty naše)
  • ptejte se na historii a zkušenosti realitky,
  • ptejte se na rozsah inzerce nabídek,
  • zajeďte si do sídla kanceláře,
  • prohlédněte si internetové stránky realitky,
  • vyberte si specialisty!

S prodejem Vám rádi pomůžeme KONTAKTUJTE NÁS.

Chcete PRONAJMOUT?

Nejste spokojeni se současným nájemcem? Máme pro Vás několik řešení:

1) SPRÁVA POZEMKŮ - na základě dlouhodobé smlouvy zajistíme efektivní správu Vašich pozemků. Služba zahrnuje zejména optimalizaci a správu nájemních vztahů, fyzické kontroly pozemků, zajištění daňových povinností... Služba je určena pro vlastníky nad 50ha pozemků, kteří chtějí veškeré starosti spojené se správou přenechat odborníkům.

2) VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ NA PRONÁJEM - v tomto případě zajistíme pro vlastníka výběrové řízení na pronájem pozemků za účelem nalezení více vhodných zájemců o pronájem. Díky tomu pak může vlastník vybírat z těch nejzajímavějších nabídek a je zaručeno, že jsou pozemky efektivně pronajaty. Pouze touto cestou je možné zajistit pronájem za skutečně tržních podmínek. Jedná se jednorázovou službu. Služba není omezena minimální výměrou pozemků, ale vyplatí se obvykle od výměry 10ha.

3) PŘÍMÁ NABÍDKA NA PRONÁJEM - ve vybraných lokalitách a pro výměry nad 10ha Vám můžeme ihned předložit nabídku od našich partnerů. Spolupracujeme s významnými společnostmi z oboru a tomu odpovídají i nadprůměrné nabízené podmínky pronájmu.

Pokud Vás některá z možností zaujala, můžete nás kontaktovat na pronajem@farmy.cz. Vhodné je uvést informace o velikosti pozemků, katastrálním území, možném počátku pronájmu a současné výši nájmu.

Mapa stránek
TOPlist TOPlist TOPlist TOPlist TOPlist TOPlist