Inzerát č. 32138

Okres:Opava
K.ú.:Vítkov
Výměra:5 881 m²
Cena:2 620 000 Kč

POPIS

Nabízíme Vám k prodeji prostorný rodinný dům/ zemědělskou usedlost kousek od Vítkova.
Právě zde je k mání venkovská usedlost, která již mnoho pamatuje a kouzlo starých časů je zde doslova hmatatelné. Ale pokud hledáte právě takovouto nemovitost, jste u cíle. Dům s navazujícím hospodářským stavením, dvorem a rozsáhlým pozemkem vyžaduje celkovou rekonstrukci. Pro někoho to může být výzva, pro někoho příležitost k vybudování prostorného venkovského sídla, kde budete mít maximální soukromí a může patřit mezi vyhledávané nemovitosti na vytvoření netradičního místa třeba k pořádání svateb, farmu pro chov koní, BIO pěstovaní, nebo jiným účelům.
Vcházíme do chodby, z níž můžeme vejít do jedné místnosti, nebo do tří průchozích slunečných místnosti s krásným výhledem na náves. Najdeme i další prostory, kde byla spíž, či kotelna. Voda obecní, studna na pozemku, odpad je sveden do septiku s přepadem do ČOV. Dům vytápěn ústředním topením na pevná paliva, elektřina přivedena do nemovitosti, vše je v původním stavu. Nádherný rovinatý dvůr je takřka součástí pozemků přilehlých k domu a vytvářející zajímavou plochu o velikosti 5681 m. Stavby ve stavu k rekonstrukci s kouzlem kamenného a cihelného zdiva, velkého prostoru a zázemí s dostatkem soukromí. Nádvoří lemují dům, který navazuje na stáje, objekt ve tvaru L. Možnost parkování v nádvoří. Situováno vjezdem z návsi a navazuje na volnou krajinu.

Toto úžasné přírodní prostředí se skládá z velké louky a tato rozmanitost vám umožňuje využít pozemek mnoha způsoby - inspirací může být projekt rodinné vily, sousedící ovocný sad nebo jízdárna a chov koní. Rozlehlý pozemek dává příležitost realizovat vaše sny o velkorysé a výjimečné zahradě. Nový majitel ocení kombinaci naprostého soukromí uprostřed přírody
Nemovitost je průběžně vyklízena v rámci plánovaného prodeje

Díky exkluzivním podmínkám u finančních institucí a kvalitnímu klientskému servisu se můžete plně spolehnout, že vám doporučíme nejlepší financování vaší nemovitosti a budeme se snažit být nápomocni při vyřizování náležitostí

Volné od:1.8.2021

KONTAKT

Kontakt na inzerenta Vám zašleme obratem na zadanou emailovou adresu.
Zadejte e-mail   a opište kód  1754    
* UPOZORNĚNÍ: odesláním kontaktu vyjadřujete souhlas se zasíláním informací o nabídkách z těchto stránek v souladu se zákonem č. 480/2004 Sb. Zadaná adresa nebude využita k žádným jiným účelům a zasílání můžete kdykoliv zrušit.  
DOTAZ K NABÍDCE
UPOZORNIT ZNÁMÉHO NA TUTO NABÍDKU
Mapa stránek
TOPlist TOPlist TOPlist TOPlist TOPlist TOPlist